O nás

besal.cz má 20-ti leté bohaté zkušenosti s prodejem soli na českém a slovenském trhu.

BESAL prodej s.r.o. dováží a zajišťuje distribuci kamenné a vakuové soli ve vš myslitelných podobách baleních, dále solných a minerálních lizů řady Solsel od největšího evropského výrobce soli, německé firmy Esco. 

Aktuálně máme v nabídce více než 50 kombinací druhů kvalit a čistoty, velikosti balení a zrnitostí soli pro zimní údržbu chodníků a silnic, potravinářství, průmysl, energetiku, úpravny pitných a technologických vod, bazény, farmacii a zemědělství. Kromě závozů kamionovými návěsy á 24t je distribuce soli denně zajišťována plachtovými či skříňovými vozidly s hydraulickou plošinou nebo bez plošiny o tonážích 6t a 10t, doplněná o možnost závozu dodávkovými vozidly 0,5t-2t v soupravě s vlekem až 3t především pro dodávky zboží do špatně přístupných míst, např. v centru Prahy . Možností je i objednání „ruční vykládky“ do prostor zákazníka – jedná se sice o placenou, avšak hojně využívanou službu.

Předností firmy BESAL prodej s.r.o. je především vstřícnost k zákazníkům, ochota vyslechnout jejich požadavky a přizpůsobit se jim, popř. navrhnutí optimálních řešení, především v oblasti úpravy vod neboť se zabýváme i dodávkami chemikálií pro doúpravu pitných (chlornan nebo hydroxid sodný, manganistan draselný) či technologických vod (inhibitory koroze, biocidy, stabilizátory tvrdosti, siřičitan, fosforečnan, hydroxid sodný apod.), samozřejmě pod pravidelným dohledem chemika.

Těžíme z výše uvedených bohatých zkušeností s prodejem a distribucí soli a zároveň ze znalosti o způsobu použití soli v jednotlivých aplikacích. Naší činnost vykonáváme rádi a se zájmem, neboť naším cílem je vždy spokojený zákazník a to ne jenom s cenou, ale především s výrobkem jako takovým, jeho následnou distribucí a přístupem našich pracovníků. 

Chcete pomoci s výběrem?
Volejte v pracovní době:
Po-Pá 8.00 - 16.00 hod.
Bc. Jiří Benáčan: +420 774 500 908
E-mail: info@besal.cz

Kontakty

Nákupní košík
Nic tam nemáte